Tvorba na zakázku

Co kreslím?

Portréty, figurální kresby, oblíbenou krajinu nebo místo, oblíbenou věc, kresby z fotografie předků, zvířata - vše, co stojí za to dát obrázku jiný rozměr prostřednictvím uhlu. Stačí jen dodat předlohu.

Jak má předloha vypadat?

Jako předloha postačí fotka, zaslaná v elektronické podobě. Čím lepší kvalita pořízené fotky, tím lépe, ale není to bezpodmínečná nutnost. Obraz se dá nakreslit i dle méně kvalitní fotky, pořízené třeba mobilem. Důležité je, aby se vám samotným fotka líbila a já už udělám maximum, aby kresba vypadala co nejlépe.
 

Jak dlouho trvá samotná kresba?

Doba dodání závisí na složitosti předlohy a požadovaného výsledku, může se pohybovat v rozmezí jednoho až dvou týdnů od provedení objednávky vč. zaslání předlohy. Vše je kresleno na bílý kreslící papír (karton) 230g, formátu A2 a na závěr zafixováno proti rozetření. Uvedený rozměr obrázku – A4, A3 nebo A2 je vždy skutečný rozměr kreslené plochy, nikoli velikosti kreslícího papíru. Ten je, jak jsem výše uvedl, formátu A2.

Za kolik se dá kresba na zakázku pořídit?

Ceny jsou orientační a odvíjí se vždy od složitosti předlohy a požadavků na výslednou kresbu. O finální ceně budete předem vyrozuměni, po dodání podkladů a kresba bude zahájena až po jejím potvrzení a uhrazení částky. Pro lepší orientaci, např. formát A3 (je to nejvyužívanější formát) stojí cca 1200 - 1800 Kč, bez poštovného a balného.

Co je k objednávce potřeba?

Zaslání fotografie nebo předlohy emailem na objednavky@kresby-uhlem.cz a popis požadavku či představy, jak by měl výsledný obrázek vypadat.

Dodání výsledné kresby

Kresbu zasílám poštou jako balíček do ruky. Zásilka je vždy pojištěna. Kresba je pečlivě zabalena tak, aby nedošlo k jejímu poškození. O zaslání, v případě, že uvedete telefonní kontakt, jste informováni sms zprávou přímo poštou a zároveň odesílám na email informaci o zaslání s číslem zásilky pro možnost sledování.

Více se můžete dočíst v sekci FAQ - Otázky a odpovědi.