Vyberte dárek, který nezapadne

09.05.2017 14:40

Chystáte se na oslavu narozenin? Pak rozhodně nesmíte přijít s prázdnou. Vybrat však takový dárek, který by oslavenci udělal upřímnou radost, není úkol vůbec jednoduchý. Zvlášť pokud jde o člověka, který je pro vás mimořádné důležitý. Ideální je věnovat mu něco osobního, například portrét – buď jeho samotného, nebo celé jeho rodiny i s domácím mazlíčkem. Pokud vy sami výtvarným talentem zrovna neoplýváte, nevadí. Můžete si nechat zhotovit kresbu uhlem na zakázku od těch talentovanějších.

Žádná nudná klasika

Radost jistě uděláte i dalšími netradičními dárky. Stačí jen zapátrat po tom, co má oslavenec rád a co by ho mohlo potěšit. Pravdou je, že ze všeho nejhůře se vybírají dárky pro muže. Zatímco něžnější pohlaví nikdy neurazíte květinou, s pány to tak lehké nebývá. Můžete sice sáhnout po klasice v podobě lahve alkoholu, zrovna dvakrát tím však neoslníte. Podobný "nápad" totiž s velkou pravděpodobnosti nebudete mít jediní. Navíc na oslavě s největší pravděpodobností poteče alkohol proudem, tudíž byste jen nosili dříví do lesa.  Dejte si proto záležet a zkuste vymyslet něco méně konvenčního. Především, jestli se bude slavit nějaké významné životni jubileum, chce to něco speciálního.

Výjimečný, nezapomenutelný, se špetkou humoru

Významným životním milníkem je půlstoletí, proto by dárky k 50. narozeninám měly být výjimečné a nezapomenutelné. Ačkoli se dnes tohoto věku dožívá většina lidí, přece jen je to určitý zlom. Mládí je sice definitivně pryč, rozhodně však není třeba propadat depresím a beznaději, nic totiž nekončí. Pro případ, že by takovéto trudné myšlenky oslavence přece jen přepadly, je dobré celou situaci odlehčit nějakým vtipným dárkem, třeba vtipným tričkem, které bude trefně glosovat překročení tohoto mezníku. S humorem a úsměvem jde totiž všechno líp. Pro originální kousky nemusíte sáhnout hluboko do kapsy, chce to jen dát prostor vaší kreativitě a popustit uzdu fantazii. Pokud chcete věnovat něco hodnotnějšího, pak se pokuste domluvit s ostatními pozvanými hosty a společně se na dárek můžete složit.