Informace o mě

 

Jsem pohledný, 183 cm vysoký muž, sangvinik s melancholickými sklony......tak bych asi začal v nějaké seznamce. Psát svou charakteristiku zde, asi nemá smysl, protože u papíru s uhlem v ruce je to jedno. Když se budu držet tématu o kreslení, pak bych napsal, že mě to vlastně vůbec nebaví, že si jen tak ve volných chvílích čmárám a ono z toho něco vyleze a jaké to bude, je mi vlastně úplně jedno. To berte jen jako takový sarkasmus. Nebudu tu psát, jako jiní, stejně zaměření, píšící na svých stránkách, jak je to strašně baví, že je to jejich srdeční záležitost, a pak si za obrázek 10x10 cm naúčtují 4000 Kč. Ano, baví mne to, jinak bych to nedělal, ale opravdu jen pro zábavu, podotýkám tu svou. Co z toho vyleze, ví vždy jen Bůh. Já mám na počátku jen záměr.

Tyto stránky jsem vytvořil ani ne tak pro svou reklamu, jako spíš pro úzký okruh lidí, kteří mne znají a když přijde řeč na kreslení a chtějí něco vidět, tak většinou své obrázky nenosím po kapsách, jednoduše jim řeknu, "najdeš to tam a tam".

Mým nástrojem je uhel, přírodní nebo umělý, přijde na to, co zrovna kreslím. Většinou černý, ale chystám se i na hnědý. Dále pak guma na uhel, rozmazávátko a vlastní prsty. Rozmazávátko je myslím nejdůležitější, samozřejmě i s uhlem, bez něj by to asi nešlo, ale bez rozmazávátka se valéry dají  udělat těžko, tedy hlavně ty jemnější, které se nedají udělat prstem.

To by byla ta nejjednodušší část, složitější je najít téma, tedy spíše jej realizovat, ono to nebývá jen o kreslení z fotky a to ostatní je už podružné.

Tak tady tvořím: