Tvorba na zakázku

Co kreslím?

Portréty, skupinové portréty (vícepočetné kresby dle více fotografií), figurální kresby, oblíbenou krajinu nebo místo, oblíbenou věc, rodiny, babičky, dědečky, děti, zvířata - vše, co stojí za to dát dodané fotce jiný rozměr prostřednictvím kresby. Stačí jen dodat předlohu.

Jak má předloha vypadat?

Jako předloha postačí fotka, nebo více fotek (vybereme tu nejlepší) zaslaných v elektronické podobě na email. Čím lepší kvalita pořízené fotky, tím lépe, ale není to bezpodmínečná nutnost. Obraz se dá nakreslit i dle méně kvalitní fotky, pořízené třeba mobilem. Důležité je, aby se vám samotným fotka líbila a já už udělám maximum, aby kresba vypadala co nejlépe. Jak jsem psal výše, nejlépe bude, když dodáte i více fotek, vybereme pro kompozici tu nejlepší. Pokud chcete nakreslit dva, tři, nebo více lidí na jednu kresbu a nemáte je všechny na jedné fotce, vůbec nevadí. Jsem schopný nakreslit kresbu, i kdyby byla každá postava na samostatné fotce.
 

Jak dlouho trvá samotná kresba?

Doba dodání závisí na složitosti předlohy a požadovaného výsledku, může se pohybovat v rozmezí jednoho až dvou týdnů od provedení objednávky vč. zaslání předlohy. Vše je kresleno na bílý kreslící papír (karton) 230g a na závěr zafixováno proti rozetření.

Za kolik se dá kresba na zakázku pořídit?

Ceny jsou orientační a odvíjí se vždy od složitosti předlohy a požadavků na výslednou kresbu. O finální ceně budete předem vyrozuměni, po dodání podkladů a kresba bude zahájena až po jejím potvrzení a uhrazení částky. Pro lepší orientaci, např. formát A3 (je to nejvyužívanější formát) stojí od 1800 Kč, bez poštovného a balného. Více o cenách se dozvíte v sekci Otázky a odpovědi v odstavci "Kolik mne bude stát kresba?"

Co je k objednávce potřeba?

Zaslání fotografie nebo předlohy emailem na mya rt(zavináč)radekzdrazil.cz a popis požadavku či představy, jak by měl výsledný obrázek vypadat.

Dodání výsledné kresby

Kresbu zasílám poštou jako balíček do ruky. Zásilka je vždy pojištěna. Kresba je pečlivě zabalena tak, aby nedošlo k jejímu poškození. O zaslání v případě, že uvedete telefonní kontakt, jste informováni sms zprávou přímo poštou a zároveň odesílám na email informaci o zaslání s číslem zásilky pro možnost sledování.

Více se můžete dočíst v sekci FAQ - Otázky a odpovědi.